توضیحات 1سایت پزشک قرن بدون دریافت هزینه ای در بالاترین سطح تبلیغات، معرفی تمام پزشکان را در تمام حوزه های سلامت کشور انجام میدهد اما در نهایت هدف ما کمک به بیماران و متقاضیان دریافت خدمات از بهترین پزشکان کشور است . با روشهای مختلف همیشه در حال ارزیابی کار پزشکان هستیم تا به هدف نهایی برسیم .

توضیحات 2پزشکان محترمی که مشخصات آنها تغییر کرده لطفا از طریق ثبت اطلاعات ، مشخصات جدید را ثبت نمایید. (توضیحات بیشتر در فرم ثبت نام)
حتما با ایمیل صحیح ثبت نام کنید تا برای ویرایش های بعدی و نوبت دهی اینترنتی در آینده و … به اکانت خود دسترسی داشته باشید .

توضیحات 3با توجه به توضیحات ابتدایی این بخش ، اطلاعات و مشخصات اعضا و پزشکان هر چند ماه یکبار بازببنی میشود و در صورتی که مشخصات کامل نباشد یا نادرست باشد به صورت کامل از سایت حذف میشود تا بینندگان سایت به اطلاعات کامل و درست پزشکان دسترسی داشته باشند .پزشکان و اعضای محترم سایت پزشک قرن لطفا در صورت تغییر مشخصات خود همکاری لازم جهت تغییرات خود را داشته باشید .

توضیحات 4پزشکان محترم به هر دلیلی میخواهید مشخصات شما از سایت حذف شود لطفا از طریق همین فرم اعلام نمایید تا بعد از بررسی و صحت درخواست شما اقدامات لازم انجام شود . حذف مشخصات بدون هیچ مشکلی به صورت کامل انجام میشود .

توضیحات 5از طریق جستجو در سایت یا جستجو براساس گوگل میتوانید اطلاعات خود را مشاهده نمایید ، اگر اطلاعات شما نبود میتوانید ثبت نام کنید یا اگر اطلاعات شما تغییر کرد مشخصات جدید را ثبت نمایید تا جایگزین اطلاعات قبلی شما شود ، ما تلاش داریم اطلاعات را در صورت اپدیت جایگزین کنیم. (لطفا به توصیه ها در مورد ثبت نام در بخش 2 دقت کنید) جایگزینی اطلاعات باعث میشود رتبه لینک تبلیغات شما در گوگل حفظ شود در بهترین حالت ماهها طول میکشد تا یک اگهی به صفحه اول گوگل بیاید.

  • با توجه به توضیحات فوق سوالات و مشکلات خود را هم میتوانید از طریق این فرم با ما مطرح نمایید
  • فقط بخش آدرس سایت اختیاری می باشد ، لطفا اطلاعات مورد نیاز بقیه فیلدها را ثبت کنید تا امکان بررسی پیام شما باشد ، یا میتوانید به pezeshkgharn.ir@gmail.com ایمیل بفرستید
  • در صورت نیاز به پیگیری پیام شما، پزشک قرن فقط از طریق واتساپ یا از طریق ایمیل به صورت متن اینکار را انجام میدهد . 

فهرست