پزشک قرن چیست؟ و چه کاری انجام میدهد؟

پزشک قرن یک بستر اینترنتی جستجوی متخصصان سلامت در ایران است.
مردم می‏توانند به کمک پزشک قرن به شکل رایگان به اطلاعات تماس و مراجعه بالغ بر 30 هزار متخصص در حوزه سلامت، از جمله؛ رشته های مختلف پزشکی، توانبخشی، دندانپزشکی و روانشناسی در سراسر کشور، دسترسی پیدا کنند.
همچنین پزشک قرن ، با همکاری متخصصان، به تکمیل رزومه حرفه ای آنها می‏پردازد تا مردم بتوانند با مطالعه صفحه ویژه هر متخصص، مناسبترین انتخاب را در نزدیکی محل اقامت خود انجام داده و بدون نیاز به مراجعه یا تماس با کلینیک و مطب، وقت خود را، به صورت آنلاین رزرو نمایند. مراجعان می توانند بر اساس تخصص یا زیرتخصص، محل مطب، بیمه های تحت پوشش و جنسیت متخصص به جستجو بپردازند.

متخصصان پزشک قرن چه کسانی هستند؟

در پزشک قرن ، اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) بیش از 33 هزار متخصص حوزه های مختلف پزشکی و روانشناسی از حدود 150 شهر و شهرستان کشور، به صورت سازماندهی شده وجود دارد.
از این میان، حدود 500 متخصص با عنوان “متخصص فعال” از آنها یاد می‏شود که رزومه کامل تری از این عزیزان در دسترس است و تصاویر متخصص به علاوه مطب یا کلینیک ایشان و حتی هزینه ویزیت یا مشاوره نیز قابل مشاهده است .
تمامی متخصصین فعال در سایت پزشک قرن ، دارای مدارک تخصصی لازم در حیطه کاری خود هستند.
لازم به ذکر است که همکاران پزشک قرن همواره در پی بهبود و بهینه سازی امکانات و خدمات سایت برای مردم و متخصصان و جذب متخصصان جدید می‌باشند.

پزشک قرن چه کمکی به من می‌کند؟

اگر در پی افزایش کیفیت زندگی خود هستید ولی در این راه با موانعی روبرو هستید، پزشک قرن می‏تواند به شما کمک کند.
اگر با بیماری دست و پنجه نرم می‏کنید ولی دسترسی به متخصصان حاذق در آن زمینه را ندارید، پزشک خوب می‏تواند به شما کمک کند.
همچنین در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی قوی و مرجع از متخصصان شاغل در زمینه روانشناسی از نقاط قوت پزشک قرن محسوب می‏شود.
پزشک قرن علاوه بر تخصص های پزشکی در زمینه های روانشناسی نیز فعالیت دارد. ما برای درمان تمامی اختلالات روانشناختی، متخصصانی با رویکردهای متفاوت درمان را به شما معرفی می‎کنیم. شما می‎توانید با توجه به نوع مشکل خود، به هر یک از این متخصصان هماهنگی بیشتری با شرایط شما داشته باشد، مراجعه کنید.
متخصصان روانشناس و مشاور فعال در سایت پزشک قرن دارای مدارک تخصصی لازم جهت درمان و کمک به افراد درگیر با مشکلات روانشناختی زیر هستند:
اضطراب، افسردگی، وسواس، اعتیاد، اختلالات خواب، اختلالات خورد و خوراک، مشکلات رابطه‌ای، مشکلات فرزندپروری، مشکلات اعتماد به نفس، مشکلات مربوط به کنترل خشم و سایر اختلالات شایع روانشناختی

هزینه استفاده از خدمات پزشک خوب چقدر است؟

 1. استفاده از تمامی خدمات عمومی پزشک قرن برای کلیه مردم رایگان است. این خدمات شامل موارد زیر است:
  • دسترسی به بانک اطلاعاتی متخصصان
  • امکان جستجوی آسان بر اساس تخصص، شهر و منطقه، جنسیت متخصص و بیمه
  • مشاهده رزومه و تصاویر مطب و هزینه ویزیت و امکان مقایسه متخصصان با یکدیگر
  • استفاده از محتوای جامع و تخصصی روانشناسی در وبلاگ پزشک قرن و سایر فضاهای مجازی متعلق به پزشک قرن
  • امکان نظر دادن در خصوص خدمات متخصص (شامل کسانی که به عنوان کاربر در سایت عضو باشند)

  لازم به ذکر است: هزینه استفاده از خدمات پزشکی یا روانشناسی، مطابق با هزینه‌های درج شده در صفحات متخصصان می‏باشد که به صورت حضوری یا اینترنتی توسط دفتر متخصص دریافت می‏شود.

 2. استفاده از خدمات تخصصی پزشک قرن برای متخصصان حوزه سلامت، شامل پزشکان، دندانپزشکان، روانشناسان و …، مستلزم خرید بسته های همکاری می‏باشد که جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید فرم درخواست همکاری موجود در سایت را پر کرده یا با بخش پشتیبانی پزشک خوب، تماس حاصل فرمایید.

چگونه می‌توانم به ارتقای سطح خدمات پزشک قرن کمک کنم؟

پیشاپیش از حسن نیت شما تشکر می‌کنیم.

شما می‌توانید از روش‌های زیر برای کمک به ما اقدام کنید:

 • هرگونه نظرات سازنده خود را از هر طریقی که راحت‌تر هستید با ما در میان بگذارید.
 • در صورتی که متخصص هستید لطفا از قسمت “ثبت اطلاعات ” اعلام همکاری نمایید.
 • در صورت مشاهده اطلاعات نادرست در مورد متخصصان غیرفعال، از طریق دکمه “تکمیل یا اصلاح اطلاعات متخصص” یا تماس با ما، ما را در جریان قرار دهید.
 • ما را به متخصصان و افرادی که فکر می‌کنید تمایل به استفاده از خدمات ما داشته باشند یا برایشان مفید است، معرفی کنید.
 • در صورت استفاده و رضایت از خدمات متخصصین فعال در سایت، لطفا در صفحه متخصصان اقدام به امتیازدهی و درج نظر کنید.
فهرست